Verslag kampioenswedstrijd JO15-1

Archief – 2017/’18
Geschreven op maandag 11 december 2017 13:37 door SV Geuldal.

De wedstrijd begon al goed met in de eerste aanval een doelpunt van Ivo ( 1-0 ). Maar SV geuldal was nog lang niet klaar. Meteen daarna werden er nog 3 doelpunten gescoord ( 4-0 ). Natuurlijk door onze bliksemsnelle spits Ivo met een assist van Ivan welke de bal van de ene kant van het veld over de verdediging heen schoot. SV geuldal ging al met een goed begin de rust in. Na de rust was iedereen weer lekker opgewarmd bij de verwarming in het kleedlokaal. We gingen weer goed de wedstrijd in met nog een doelpunt. Dit keer was het Scott met een assist van Ivo ( 5-0). Maar toen gebeurde het onmogelijke, SJO Heuvelland scoorde de eerste tegengoal dit seizoen( 5-1 ). Hierdoor was iedereen een beetje teleurgesteld. Maar ondanks dat werd er toch nog gescoord met een penalty. Natuurlijk heeft Ivan die genomen want hij heeft een grote rol gespeeld bij het houden van de nul tegen doelpunten. De penalty heeft Ivan erin geschoten met een hard schot onder de lat. De laatste 5 min had Ad met de trainer van SJO heuvelland overlegd of het zou mogen om de laatste 5 minuten 14 tegen 14 te voetballen. Hierdoor konden we met het hele team voetballend kampioen worden. Zo werd de wedstrijd afgesloten met kinderchampagne ( met bubbels natuurlijk ) over elkaar heen spuiten en een kapotte kampioenschaal welke was over-gekopt.

Verslag: Ghian Franken