Voorbereidingen nieuwe seizoen

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op woensdag 1 juli 2015 10:20 door Ralph Souren.

Vanaf vandaag, 1 juli 2015, is het officieel: SV Geuldal is de nieuwe voetbalclub van Wijlre en Schin op Geul. De statuten zijn vanaf vandaag officieel gewijzigd en de handtekeningen met de nieuwe trainers zijn gisteravond gezet.

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn dan nu ook in volle gang en het eerste elftal zal vrijdag voor het eerst het veld al betreden. Morgenmiddag zal waarschijnlijk door de KNVB bekend worden gemaakt wie de tegenstanders van SV Geuldal 1 zullen zijn het komend seizoen en over twee weken volgen de overige teams.

Verder is op deze website de eerste wijzigingen al doorgevoerd en zijn de teampagina’s voor de seniorenteams aan het menu toegevoegd. Overige wijzigingen volgen de komende tijd, dus blijf deze site in de gaten houden!

Voor nu: nog een fijne zomer!