Walram effectiever dan Geuldal

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op maandag 28 maart 2016 18:07 door Ralph Souren.

Geuldal heeft na de overwinning tegen Jekerdal (Paaszaterdag 2-0) helaas geen punten kunnen meenemen uit Valkenburg. De beginfase van de wedstrijd was aftasten van beide kanten zonder dat er echt gevaar kwam. Walram had een licht overwicht maar dat leidde niet tot echte kansen en Geuldal kwam voorin fysiek te kort. Na een corner werd de bal niet goed weggewerkt en Kevin Bartels schoot vervolgens tegen een been van een Walram speler de 1-0. Hierna kroop Geuldal iets meer uit zijn schulp en de eerste kans van Geuldal was een mooie vrije trap van Bob Felix die door Walram-doelman Ruijters onschadelijk werd gemaakt. Walram bleef hierna de fysiek en voetballend betere ploeg en was vooral gevaarlijk bij enkele spelhervattingen en flanken van de zijkant.

De ruststand was 1-0, een score die in overeenstemming was met het spelbeeld. Na de rust wist Walram de wedstrijd vrij snel te beslissen door een individuele actie van linksbuiten Willems die met een schot in de korte hoek de 2-0 aantekende. Hierna gooide Geuldal iets meer de schroom van zich af en wist gevaarlijker te worden. Door inbrengen van puntspeler Niels Bemelmans kreeg we wat meer grip op de wedstrijd en kreeg het centrale verdedigingsduo van Walram het moeilijker. We kregen enkele vrije trappen maar echt uitgespeelde kansen heeft Geuldal niet gehad. De eindstand 2-0 in het voordeel van Walram was uiteindelijke een correcte weergave van de wedstrijd. Beste man van het veld was de scheidsrechter. De komende wedstrijden zullen we met meer overtuiging en power moeten spelen. 

Komende zondag uit naar Daalhof en daarna thuis tegen De Heeg.