Was het …. het weer ….. ?

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op maandag 14 maart 2016 23:31 door Ruud Dautzenberg.

Koud en mistig was het … en er waren wat lichte kwaaltjes … maar vooral koude handen en voeten.
Terwijl wij al aan de zon dachten (met de vorige week in onze herinnering)… liepen we misschien nog met het hoofd in de wolken …

De stijgende lijn zet zich door. Dat mag je aannemen. Je ziet hele leuke acties. De inzet groeit net als het spelinzicht … maar het plezier is altijd aanwezig.

Nathan op doel staat ook steeds zekerder te keepen. Onze verdediging is sterk maar ook zo lief…we lieten net niet alles toe. Bas en Ties hadden het achter goed onder controle samen met afwisselend Fleur en Sophie als extra “mannetje”. Beide dames komen steeds beter in hun spel. Toch wist de tegenstander enkele keren hier doorheen te glippen. Op ons middenveld met Sjoerd, Hay en Sem werd afwisselend hard gewerkt en nog wel eens van de omgeving genoten. Ook zij groeiden in de wedstrijd. En dan onze twee spitsen Vin en Milo. Gretig en hard werkend als altijd, zat vandaag het geluk niet mee … we kregen veel kansen en naar het einde van de wedstrijd gingen we dan ook bijna allemaal naar voren…

In de laatste minuut verloren we deze leuke pot met 4-8 … Het had net zo goed andersom kunnen zijn. Maar het lukte vandaag niet. En dan samen op de foto…nog steeds met enorm veel plezier … Jullie zijn een leuk team.

Jacq Theunissen