WDZ op bezoek in Wijlre

1ste elftal
Geschreven op woensdag 30 oktober 2019 10:45 door Bart Schrouff.

Komende zondag ontvangen wij WDZ uit Bocholtzerheide in Wijlre. Onze mannen hielden afgelopen zondag een puntje over aan de uitwedstrijd tegen SCG. Misschien hadden we meer verdiend, gezien het feit dat we drie keer op voorsprong kwamen en in de slotminuten via een penalty de gelijkmaker moesten incasseren. De tegenstander van komende zondag, WDZ, is de competitie sterk begonnen en zal ongetwijfeld meedoen voor de promotieplekken bovenin. We hopen dat onze vaste supporters het team weer komende steunen en hopen dat we een mooie en sportieve wedstrijd gaan zien. De wedstrijdbal wordt gesponsord door Euregio adviesbureau Habets en Royen uit Margraten waarvoor onze dank.

Teamsponsoren #SVG1Nieuws #SVG1

Topscorers

#NaamGoals
1Danny Smeets11
2Kay Hameleers5
3Alain Lebon2
3Kylian Maessen2
5Nemo Beckers1
5Marthyn Packbier1
5Dani Parlag1
5Kevin Bartels1
5Mark Habets1