We zijn weer begonnen!

1ste elftal
Geschreven op zondag 26 juli 2020 18:48 door Bart Schrouff.

De eerste training van het nieuwe voetbalseizoen 20-21 zit er op. Vanochtend waren 28 spelers aanwezig bij de eerste training. Na een inleidend woordje van voorzitter Frans Souren kreeg Jeroen Gerekens de “Corona-award” uitgereikt omdat hij bij alle trainingen na de Corona-pauze aanwezig is geweest. Daarna werd er gestart en werden fanatiek de eerste oefeningen uitgevoerd. Komende dinsdag gaan we verder in Schin op Geul en zijn de supporters uiteraard welkom om de nieuwe aanwinsten te komen bewonderen en op afstand (1,5 mtr) een pilsje te nuttigen. Inmiddels is ook het bekerprogramma voor ons eerste elftal bekend: Op 28 augustus spelen we thuis tegen Partij, daarna op 6 september uit in Simpelveld en tenslotte op 13 september bij onze buren in Gulpen.