Wedstrijden C1 en C2 zaterdag 6 september.

Algemeen Archief - 2014/'15
Geschreven op donderdag 4 september 2014 20:57 door Bart Schrouff.

Zaterdag 6 september zijn de volgende wedstrijden voor de C1 en C2:

Strucht/Wijlre C1 – Spaubeek C1 aanvang 12.00 uur, aanwezig 11.15 uur locatie: Strucht

spelers voor de C1: Chris Schrouff – Stijn Vonken – Brent Caubo – Seth Snouck – Esper Sterck – Mark Hahnraets – Wout Keulen – Kylian Maessen – Luvic Marcus – Jay Max – Keanu Rikers – Ian vd Berg – Ruben Janssen (indien de spelerspas tijdig binnen is)

 

Scharn C4 – Strucht/Wijlre C2 aanvang 13.00 uur, vertrek 12.00uur  bij het veld in Strucht  / leider: Roy Knops, verdere ondersteuning bij dit team op de zaterdag is nog gewenst

spelers voor de C2: Brian Daniels – Dani Hameleers – Daan Rooding – Luc Peerboom – Rick Senden – Douwe Creussen – Timo Snouck – Rik Wiertz – Gosjan Frissen – Mitchel Franken – Ghian Franken – Max Middelkoop – (Eventueel nog aangevuld met een D-spelers)

 

Afwezig/afgemeld; Chris Adang – Nils Adang – Sam Coemans – Mathijs Huntjens, Michiel Donners (nog geen spelerspas)