Wedstrijdverslag F1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 24 april 2016 11:12 door Andre Rompen.

Op een frisse zaterdagmorgen uit tegen SVME/Oranje Boys.
Met de 2 frisse F2 krachten: Bas en Mylo aan de aftrap en na 5 minuten een pass van Tom die Len hoog in het doel schiet: 1-0 voor ons.
We blijven op hun helft voetballen en die druk levert na een combinatie de 2-0 op van Bryce, in de korte hoek. Vlak daarna wordt de ruststand neergezet door Tom die een pass van Len onderkantje lat erin knalt!
Na de ranja, en de gebruikelijke keeperswissel, is het uit een corner Kalle die de bal aanneemt en kan draaien om de 4-0 diagonaal in te schieten. Nu wat druk van SVME waardoor we op 4-1 komen. Tom passt op Mylo en Mylo tikt naar Len die in de lange hoek gelijk de 5-1 scoort. De keeper van SVME had een harde uittrap die door wat meewind bij Sem in de kruising belandt: 5-2. Het slotaccoord was van Mylo die de bal van Len krijgt en vrolijk door de verdediging soleert om de 6-2 eindstand te noteren! Wat een leuke match en uiteraard een hoop gejoel en een ‘vleeshoop’ van juichende Geuldal spelers