Weer een lekker potje voetval sv Geuldal F1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 17 april 2016 21:40 door Andre Rompen.

Op een zonnige maar winderige zaterdagmorgen op kunstgras in Margraten tegen een in de 1e helft afwachtend Margraten. Kalle moest een beetje en beweging blijven, hij had weinig te doen in de goal. Tom maakte een mooi doelpunt dat in de kruising verdween, waarna de ranja werd genuttigd met een 7-0 ruststand in ons voordeel.
Na de keeperswissel in de rust, gingen we meer combineren waardoor de ene mooi combinatie de andere opvolgde. Tussendoor maakte Sjuul nog even een wonderschoon doelpunt door de uittrap van de keeper 1 keer te laten stuiten op het middenveld om deze vervolgens met een mooie volley rechtstreeks in het doel te laten verdwijnen: sjiek!
Een lekkere pot voetbal dus.
Bryce had 5 keer gescoord, Len 4 keer, Tom 2 keer en Sjuul 2!