Zaterdag eerste kampioenen SV Geuldal?

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op woensdag 2 december 2015 09:14 door Bart Schrouff.

Komende zaterdag kan een historische dag worden in de korte geschiedenis van SV Geuldal. Twee jeugdteams kunnen dan de eerste kampioenen worden van SV Geuldal in hun najaarscompetitie. De E1 speelt om 10.30 uur in Strucht tegen Scharn en is bij een overwinning niet meer in te halen voor de concurrentie.  Om 11.00 uur speelt de D1 in Eys tegen Zwart-Wit’19 D1. Ook de D1 is bij een overwinning niet meer in te halen. Uiteraard is het leuk als beide teams gesteund worden door supporters in de oranje-rode clubkleuren. Naast succes in de competitie zijn beide teams ook nog actief in het bekertoernooi. Overigens strijden nog drie andere jeugdteams voor het kampioenschap. Onze A1, B1 en C1 zijn nog vollop in de race voor de titel en beslissingen hiervan zal in de komende weken vallen.