Zondag Rood Groen LVC’01 te gast in Schin op Geul

1ste elftal
Geschreven op dinsdag 19 november 2019 14:41 door Bart Schrouff.

Komende zondag 24 november speelt SV Geuldal thuis in Schin op Geul tegen Rood Groen LVC’01. Onze mannen wachten nog steeds op hun eerste punten thuis nadat de eerdere thuiswedstrijden tegen Zwart-Wit’19, WDZ en Leonidas helaas verloren gingen. Onze tegenstander, Rood Groen LVC’01, heeft in de zomerstop een grondige verjonging van het team ondergaan maar heeft ook nog niet het ritme van afgelopen seizoen gevonden. Laten we hopen dat we zondagmiddag omstreeks half vijf de eerste winstpunten thuis kunnen bijschrijven zodat we weg komen uit de onderste regionen van de ranglijst. De wedstrijdbal wordt gesponsord door Elektro Bergmans-Wijnen uit Nyswiller, waarvoor dank.