Nieuwe gezichten bij SV Geuldal / deel 3

1ste elftal
Geschreven op donderdag 18 juni 2020 08:49 door Bart Schrouff.

Na de jeugd en de dames beginnen we nu met de heren senioren. Hier hebben we ook enkele nieuwe gezichten en een bekend gezicht dat we aan jullie willen voorstellen. Vanuit RKIVV hebben twee spelers de afdaling van de “Dode Mans-berg” ingezet en zijn bij ons terecht gekomen. De eerste is een oude bekende: Ivo Bertrand zal dit jaar weer bij ons aansluiten na een kort uitstapje in Ingber. Hij gaat proberen zoveel mogelijk ballen uit zijn doel te ranselen. Jari Luijten is nieuw bij SV Geuldal. Hij woont in Margraten en heeft het afgelopen seizoen bij RKIVV gespeeld nadat hij de hele jeugdopleiding bij RKVVM heeft doorlopen. Jari is van origine een aanvaller met veel snelheid en hoopt bij ons zijn doelpuntjes te gaan maken. Heren ook voor jullie geldt: “succes en vooral veel plezier!”