Ook Caesar 2 te licht bevonden.

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op donderdag 3 september 2015 06:46 door SV Geuldal.

Dinsdag 2 september hadden de dames 1 bezoek van Caesar 2 uit Beek, voor een ingelaste oefenwedstrijd. Mede door een aantal blessures en half-fitte speelsters stond de avond in het teken van experimenteren. Vooral in de verdediging en op het half veld werd er flink omgezet en we werden uit geholpen door een aantal MC spelers; te weten Kelly, Ling-Xu, Floor en wederom Esther. De eerste helft verliep “normaal”. Er werd lekker gevoetbald en gecombineerd en goed gescoord. Met de  rust was het: 4-1 door Nena 2 x (snel doorgevoerde acties, perfect afgemaakt), Femke (kopbal) en Marion (knap afstandsschot). De tweede helft werd een beetje een voetbaldemonstratie. Nog frivoler werd er gecombineerd en regelmatig klonk er applaus vanaf de zijlijn na wervelende acties. Zeker toen Esther prachtig uitspeelde na een steekbal van Elke. Kelly trof de lat met een priemend schot dat jan en alleman verbaasde en Floor had meerdere goede acties waaruit zij 2 x scoorde. Een daarvan was een steekbal na een passeer actie op rechts en die mag best wel als doelpunt van de avond genoteerd worden. In de tussentijd werd er heerlijk gecombineerd op het half veld en de aanvallen zorgvuldig opgebouwd. Uiteindelijk dus 7-1, een heerlijke pot zomeravondvoetbal met een team dat er stond, veel toeschouwers en een heerlijke ambiance.