Ook UOW’02 geen partij voor JO15-1

Archief – 2017/’18
Geschreven op zaterdag 7 oktober 2017 15:38 door Bart Schrouff.

De Jo15-1 is voortvarend begonnen aan de competitie met twee ruime winstpartijen. Vandaag stond de uitwedstrijd tegen UOW’02 JO-15-3 op het programma en het werd weer een ruime overwinning. Doordat Ad en Niels andere verplichtingen hadden nam Guido vandaag de honeurs waar, Guido bedankt hiervoor! Op het mooie complex in Ubach over Worms begonnen we te slap aan de wedstrijd. We gingen mee in het spel van de tegenstander en speelden te nonchalant en in te laag tempo. Ook tegen dit soort tegenstanders moeten we proberen feller te spelen en niet denken dat het toch wel goed komt. Desondanks stond het bij rust 0-6. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Als verzachtende omstandigheid kan aangevoerd worden dat het veld niet al te best was en dat we wellicht met een lichtgewicht bal moesten spelen. Laatste man Ivan ging in de 2e helft in de spits spelen en hierdoor kregen we wat meer “power” voorin. Uiteindelijk werd de eindstand 0-13 tegen een sportieve tegenstander en complimenten aan de scheidsrechter. We hebben nu de volle score van 9 punten uit drie wedstrijden maar moeten hierbij wel aantekenen dat we waarschijnlijk tegen de zwakkere tegenstanders hebben gespeeld. Doelpunten: Ivo 5x , Ivan 3x , Scott 1x, Tristan 1x, Ghian 1x, Milan 1x en Tim 1x.