PSV delegatie komt de dames trainen……

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op woensdag 11 november 2015 09:38 door SV Geuldal.

Op donderdag 19 november aanstaande komt een delegatie van PSV, te weten Nederlands elftalspeelsters Vanity Lewerissa en Kim Moermans van PSV een training verzorgen voor de dames, iedereen is uiteraard welkom……. In het kader van promotie voor het damesvoetbal  komen Vanity Lewerissa en Kim Moermans de training verzorgen voor de dames van 19.30 uur tot 21.00 uur. Deze training zal plaats vinden op het hoofdveld in Schin op Geul waar we verlichting tot onze beschikking hebben. Alle leiders, jeugd maar zeker voetballende dames worden bij deze uitgenodigd om dit evenement bij te wonen. Vanity heeft vroeger getraind onder Raunchy Gelissen, onze huidige damestrainer.