SV Geuldal 1 maakt indruk in de 4e klasse

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op zondag 6 september 2015 21:27 door SV Geuldal.

SV Geuldal heeft geen onverdienstelijk debuut gemaakt in de 4e klasse.

In de beginfase werd er door fantastisch keeperswerk van Ivo nog mooi de nul gehouden en kwamen we na twintig minuten door een prachtige actie van Kay op de linkerflank via Alain op 1-0. Helaas gingen we ondanks een paar mooie kansen toch de rust in met een 1-2 achterstand. Na de rust pakte SV Geuldal het initiatief en nadat we uit één van de spaarzame standaardsituaties op onze helft op een 1-3 achterstand kwamen werden de mouwen opgestroopt en werd SCG op de eigen helft vastgezet en hing er meer dan alleen de 3-2 van Christiaan in de lucht. Het mocht alleen niet zo zijn en ondanks alle goede wil en inspanningen van onze jongens bleef het verdiende gelijkspel uit. Compliment voor een goede pot voetbal en met vertrouwen naar Jekerdal komende zondag! Succes!