Verdiende overwinning JO19

Archief – 2017/’18
Geschreven op zondag 29 oktober 2017 09:39 door Bart Schrouff.

De JO19 heeft gisteren in Heugem verdiend met 2-3 gewonnen van RKHSV. Enige kanttekening was dat de uitslag veel hoger had moeten uitvallen. We begonnen goed aan de wedstrijd en de eerste kansen waren voor ons. Toch kwamen we na een te zachte terugspeelbal van onze linksback op een 1-0 achterstand. Hierna maakten we na een corner de 1-1 via Nils Adang. Nadat we inmiddels twee keer paal en lat geraakt hadden was het Ischa Lipsch die alleen op de keeper kon doorgaan en na een mooie pirouette de 1-2 scoorde. Dit was ook de ruststand. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Nils Adang ging goed door aan de zijkant en legde de bal panklaar voor Kylian Maessen die de 1-3 scoorde. Op het einde werd het nog onnodig spannend nadat RKHSV de 2-3 scoorde. Een leuke, faire wedstrijd onder leiding van een goede scheidsrechter. Complimenten voor het team, goede inzet, genoeg kansen gecreerd alleen te weinig gescoord.  Volgende week thuis tegen SVME proberen weer 3 punten te pakken!