Wedstrijdverslag zaterdag 3 oktober 2015 Schimmert D1 – SV Geuldal D1

Algemeen Archief - 2015/'16
Geschreven op donderdag 8 oktober 2015 09:06 door SV Geuldal.

We gingen goed van start. Ivo scoorde al snel de 0-1. Daarna ging het spel gelijk op. Na zeven minuten wist Scott ons team op een voorsprong van twee doelpunten te brengen. Na twintig minuten spelen scoorde Scott eveneens de 0-3 uit een assist van Casper. Dit was tevens de ruststand. Na rust bleven we scoren. Ivo zorgde achtereenvolgens voor 0-4 en 0-5. Dit was nog niet genoeg. Milan maakte nog een zesde doelpunt voor SV Geuldal. Uiteindelijk wist Schimmert nog één tegentreffer te maken. Eindstand 1-6. Dik gewonnen dus.

Man of the Match: Keanu omdat hij een paar mooie ballen uit de goal wist te houden.

Wedstrijdverslag/Wasbeurt Luc.